Arbër Prekazi demanton zërat e fundit: Ndodhëm nën kontratë me Ballkanin
Kualifikohet Zvicra në 1/8 e finaleve në Euro 2020

1 orë më parë / Sport

Kualifikohet Zvicra në 1/8 e finaleve në Euro 2020

Edhe pse nuk ka zhvilluar ndeshje të hënën, Zvicra është kualifikuar në 1/8 e finaleve në Euro 2020. Zvicra ia del të kualifikohet. Nati edhe...

Euro 2020, Belgika – Finlanda, formacionet zyrtare

13 orë më parë / Sport

Euro 2020, Belgika – Finlanda, formacionet zyrtare

[yop_poll id="1" tracking_id="1"] Finlanda dhe Belgjika do të ballafaqohen sonte në ndeshjen e fundit të Grupit B, në Kampionatin Evropian të futbollit Euro 2020. Tashmë...

Batatina: Nuk ka shanse që lojtarët e Ballkanit të jenë pjesë e Llapit në garat evropiane

17 orë më parë / Sport

Batatina: Nuk ka shanse që lojtarët e Ballkanit të jenë pjesë e Llapit në garat evropiane

Tashmë klubi futbollistik nga Kosova, KF Llapi e ka siguruar një vend në UEFA Conference League. Llapi do të luajë kundër Shkupit në Conference League...

RAPORTO