Sulmohet fizikisht një person, dërgohet në Spitalin e Prizrenit

Sulmohet fizikisht një person, dërgohet në Spitalin e Prizrenit
Taulant Krasniqi

15.02.2020 / Regjioni

Një person është rrahur nga një i dyshuar, dhe është dërguar urgjentisht për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Rrahja ka ndodhur në rrugën e “Saraçëve”, rreth orës 18:30.

“Është raportuar se viktima është duke pranuar trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit, pasi që, i njëjti ishte sulmuar fizikisht nga një i dyshuar, i cili ishte larguar në drejtim të panjohur”, njofton Policia e Kosovës.

Rasti është duke u hetuar.

RAPORTO