Policia e Kosovës Shkelet një femër në Prizren

Një femër është shkelur me veturë në Prizren.

Ajo ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar.

“I dyshuari mashkull K-Boshnjak deri sa ishte duke drejtuar veturën me targa vendore, nga pakujdesia godet këmbësoren – viktimën femër K-Shqiptare e cila ishte duke kaluar rrugën, viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar”, njofton Policia e Kosovës.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.