Një person në Prizren kryen blerje me 100 euro të falsifikuara
Sulmohet fizikisht një polic në Prizren

26.02.2020 / Regjioni

Sulmohet fizikisht një polic në Prizren

Është sulmuar fizikisht një pjesëtar i Policisë së Kosovës në Prizren. “Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, njofton PK. I dyshuari është arrestuar dhe është dërguar...

Grabiten dhe sulmohen fizikisht katër shtetas të huaj në Prizren

26.02.2020 / Kronika

Grabiten dhe sulmohen fizikisht katër shtetas të huaj në Prizren

Katër shtetas të huaj janë grabitur dhe sulmuar fizikisht  në Prizren. Grabitja ka ndodhur pasi kanë kaluar kufirin Shqipëri-Kosovë. “Katër viktimat meshkuj shtetas të huaj,...

Prizren: Në gjendje të dehur tentoi të sulmojë një person, arrestohet i dyshuari

25.02.2020 / Kronika

Prizren: Në gjendje të dehur tentoi të sulmojë një person, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Prizren. Sipas raportit 24 orësh thuhet se një person derisa ishte në gjendje të...