Vjehrri e raporton renë e zhdukur në polici, thotë se nuk dinë asgjë për vendodhjen e saj

Vjehrri e raporton renë e zhdukur në polici, thotë se nuk dinë asgjë për vendodhjen e saj
Taulant Krasniqi

22.06.2021 / Kronika

Një grua nga Prizreni është zhdukur, ndërsa rastin në polici e ka lajmëruar vjehrri i saj.

Sipas tij, familja nuk di asgjë rreth vendodhjes së saj.

Lajmin e ka bërë të ditur policia me anë të raportit 24-orësh.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Prizren, 20.06.2021-09:30. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se gruaja e djalit të tij, viktima femër kosovare është larguar në drejtim të panjohur dhe se nuk dinë për vendin e ndodhjes së saj.

LEXO EDHE:  Për shkak fluksit të madh në Merdare, policia kërkon që të shfrytëzohen edhe pika tjera të kalimit të kufirit

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit