Vetëm 13 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID

Vetëm 13 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID
Çlirim Gashi

20.06.2021 / Kronika


Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme të Kosovës ka shqiptuar 13 tiketa në bazë të ligjit Covid-19.

Policia po ashtu ka shqiptuar edhe 1437 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur 18 aksidente trafiku me të lënduar dhe 23 aksidente trafiku me dëme materiale.

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit