Vetaksident në rrugën Dubravë – Gjinoc

Një veturë ka shkaktuar një vetaksident në rrugën që lidh dy fshatrat Dubravë dhe Gjinoc

Sipas dëshmitarëve nga vetaksidenti fatmirësisht nuk ka të lënduar rëndë, pra vetëm me lëndime të lehta trupore dhe dëme materiale.

Vetaksidenti ka ndodhur në rrugën Dubravë – Gjinoc.

LEXO EDHE:  Vjedhet vetura në Reqan të Suharekës, policia e gjen në Zubin Potok