Vetaksident në Greikoc, rrokulliset vetura dhe përfundon jashtë rrugës

Rreth orës 08:30 të ditës së sotme është raportuar për një vetaksident në fshatin Greikoc të Komunës së Suharekës.

Sipas dëshmitarëve që kanë qëlluar në vendin e ngjarjes një veturë me targa vendore e tipit Golf 2 që ishte duke u vozitur nga një femër ishte rrokullisur.

Fatmirësisht nuk ka pasur dëme në njerëz përveq atyre materialeve, shkruan SuharekaOnline.

Gjithmonë sipas dëshmitarëve ende nuk dihet shkaku i vetaksidentit.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.