Tre persona sulmojnë fizikisht një të mitur në Samadrexhë

Të premtën në fshatin Samadrexhë tre persona (meshkuj) kanë sulmuar fizikisht një të mitur.

Sipas informacioneve që ka SuharekaOnline mësohet se dje rreth orës 15:50 pas një mosmarrëveshje tre persona të dyshuar kanë sulmuar fizikisht një të mitur.

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe pastaj ka pranuar tretmanin mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.