Sulmuan fizikisht dy zyrtarë policor, arrestohen dy qytetar nga Suhareka

Në Stacionin Policor në Suharekë dje janë arrestuar dy persona të dyshuar pasi që të njëjtit kanë fyer dhe u kanë sulmuar fizikisht dy zyrtarëve policorë.

SuharekaOnline mëson se dje rreth orës 21:20 në Suharekë dy qytetar kanë ofenduar e pastaj edhe kanë sulmuar fizikisht dy zyrtarë policor duke iu shkaktuar lëndime trupore.

Me vendim të prokurorit dy personat e dyshuar janë dërguar në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.