Sulmohet nga një femër, merr tretman mjekësor burri nga Papazi

Një ngjarje e pazakont ka nodhur në fshatin Papaz, ku një burr nga Papazi është sulmuar fizikisht nga një femër.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës rreth orës 20:00 ankuesi mashkull kosovar raporton se pas një mosmarrëveshje ishte sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Sipa raportit të Policiës nuk raportohet për të arrestuar.

LEXO EDHE:  Arrestohet një femër në Suharekë, i shkoj në shtëpi një mashkulli dhe e ngacmoi
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.