Suharekë: Vidhen tetë kompjuterë, nuk raportohet për të arrestuar

Suharekë: Vidhen tetë kompjuterë, nuk raportohet për të arrestuar

Policia e Kosovës njofton se është raportuar një rast në Suharekë për vjedhjen e tetë kompjuterëve nga persona të panjohur, megjithatë nuk raportohet për të arrestuar.

Sipas Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur dje rreth orës 08:50.

Sipas burimeve të SuharekaOnline vjedhja ka ndodhur në fshatin Sllapuzhan dhe se bëhet e ditur se këta kompjuterë kanë qenë donacion.

“Raportohet se nga persona të panjohur janë vjedhur tetë kompjuterë. Nuk raportohet për të arrestuar”, thotë PK.

RAPORTO