Suharekë: Vetëaksidentohet një veturë, katër të lënduar

Një veturë është vetëaksidentuar në fshatin Maqitevë të Suharekës.

Aksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit.

“Si pasojë e vetëaksidentit lëndime trupore kanë pësuar drejtuesi dhe tre pasagjerë dhe të njëjtit pas pranimit te tretmanit mjekësor janë liruar”, njofton Policia e Kosovës.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.