Suharekë: Ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së vet

Një person ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së vet.

Rasti ka ndodhur në Suharekë dhe është raportuar nga viktima.

Sipas Policisë, i dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.