Suharekë: Sulmon fizikisht motrën, i dyshuari ik nga shtëpia

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh dërguar mediave bënë të ditur se të mërkurën në Suharekë është raportuar për një rast dhunë në familje.

Sipas raportit të policisë ankuesja femër nga Suhareka ka informuar se është sulmuar fizikisht nga vëllau i saj.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 18:00 në Suharekë dhe është raportuar se i dyshuari është në arrati.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.