Suharekë: Sulmohen gjyqtarët e ndeshjes futbollistike

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy të dyshuar kanë kanosur dhe sulmuar treshen e gjyqtarëve në Suharekë.

Sulmi ka ndodhur dje në mesditë, konkretisht para fillimit të ndeshjes futbollistike.

Policia thotë se po heton rastin.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.