Altin Elshani
10.05.2019, 11:19

Suharekë: Rrahet një person bëhet për spital

Policia e Kosovës njoftoi se një person është rrahur me mjete të forta në Suharekë.

Sipas hetimeve të Policisë, pas një mosmarrëveshje dhe disa zënkave ka ardhur deri tek momenti i rrahjes.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

N.T.P.SH “HALITI” gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

LEXO EDHE:  Shqetësuese, mbi 50 aksidente brenda 24 orëve në Kosovë