Suharekë: Kanos babain dhe ik nga shtëpia

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh dërguar mediave bënë të ditur se të martën në Suharekë është raportuar për një rast dhunë në familje

Sipas raportit të policisë ankuesi mashkull kosovar ka informuar se pas një mosmarrëveshje me të birin e tij të dyshuarin mashkull kosovar, i njëjti  e kishte kanosur.

Ngjarja ka nodhur në Suharekë rreth orës 15:00 dhe bëhet e ditur se i dyshuari gjendet në arrati.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.