Suharekë: Ia vjedhin kasafortën metalike me para dhe stoli ari, policia heton rastin

Nga një person mashkull në Suharekë është njoftuar Policia e Kosovës se disa persona të panjohur me forcë kanë hyrë në shtëpinë e tij duke ia vjedhur një shumë parash si dhe stoli e ari.

Personi mashkull i cili e njoftoi Policinë e Kosovës raportoi se në shtëpinë e tij grabitësit kishin arritur që të vjedhin një kasafortë metalike me para dhe stoli ari me vlerë të konsiderueshme, Policia menjëherë ka filluar që ta hetojë rastin.

Sipas raportit Policorë, njësitet policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.