Suharekë, i digjet ushqimi i bagëtive

Suharekë, i digjet ushqimi i bagëtive
F K

19.08.2019 / Kronika

Një person ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri i është përfshirë ushqimi i bagëtive.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur në Komunën e Suharekës.

Policia përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore dhe njësiti i zjarrfikësve të cilët e kanë lokalizuar zjarrin.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

RAPORTO