Suharekë: Arrestohet një person, pasi rrahu motrën

Në Suharekë, është arrestuar një i dyshuar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht motrën e tij, të cilës i shkaktoi lëndime të lehta trupore.

Sipas raportit ditor të policisë, ngjarja ka ndodhur në Suharekë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta nuk ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.