Shantazhohet nga ish i dashuri një femër në Suharekë: Paratë ose publikohen fotografitë

Të enjtën në Policinë e Suharekës një femër ka raportuar se shantazhuar nga ish i dashuri i saj.

SuharekaOnline mëson se dje rreth orës 09:00 një femër ka raportuar se ish i dashuri i saj e ka shantazhuar me fotografi dhe video të cilat e njejta ia kishte dërguar kur kishin qenë në lidhje.

I dyshuari e ka kërcënuar idh të dashurën e tij duke i thënë se ato fotografi e video do t’ia publikoj në rrejtet sociale dhe në vazhdimësi i njejti i ka kërkuar para.

SuharekaOnline gjithashtu mëson se rasti në fjalë është duke u hetuar nga policia.

RAPORTO