Rrokulliset një veturë në Suharekë, lëndohen katër femra

Rrokulliset një veturë në Suharekë, lëndohen katër femra
Çlirim Gashi

18.08.2019 / Kronika

Një femër në Suharekë, dje përderisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia humb kontrollin mbi veturën, del jashtë rruge dhe rrokulliset.

Policia përmes raportit ditor thotë se si pasoj e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar drejtuesja dhe tre pasagjere femra.

Sipas policisë, të aksidentuaret janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit. 

RAPORTO