Rrihen mes vete 5 persona në Suharekë, lëndohet njëri

26.12.2020 / Kronika

Rrihen mes vete 5 persona në Suharekë, lëndohet njëri
Foto: Ilustrim

Në mbrëmjen e së premtës 5 persona janë dërguar në stacionin policor në Suharekë.

Sipas informacioneve që ka SuharekaOnline bëhet e ditur se mbrëmë rreth orës 19:35 pas një mosmarrveshje pesë persona janë përleshur mes vete.

Tutje bëhet e ditur se njëri nga të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore i cili pastaj është dërguar për tretman mjeksor dhe më pas është liruar për në shtëpi.


Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

Rastet e përleshjeve në Suharekë kohëve të fundit duket se janë shtuar, kujtojmë se edhe gjatë ditës së martë janë përleshur 6 persona ku si pasojë ishin lënduar 4 prej tyre të cilët kishin pranuar tretmanin mjeksor./SuharekaOnline/

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *