Pas një mosmarrëveshje, rrahen gjashtë persona në Prizren

Janë arrestuar gjashtë persona pasi për shkak një mosmarrëveshje, janë përleshur fizikisht në mes vete në Prizren.

Të dyshuar kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit, të dyshuar janë dërguar në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.