06.05.2019, 11:18

Rrahet keq një person në Suharekë

Një person është rrahur keq në Suharekë, ku ka pësuar lëndime trupore.

Personi i rrahur, ka marrur lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjeksor në Spitalin e Prizrenit.

Policia e Kosovës menjëherë ka dalur në vendin e ngjarjes, ku i dyshuari është arrestuar dhe ndalur në mbajtje.

LEXO EDHE:  Vitet kur Suhareka kishte 7 deputet në Kuvendin e Kosovës
/SuharekaOnline/