Prizren, ia vjedhin çantën me dokumente e para të gatshme

Dje në rrugën “Azem Bejta” në Prizren, ka ndodhur një vjedhje.

Në raportin e policisë theksohet se një personi i është vjedhur çanta me dokumente personale si dhe para të gatshme.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se i është vjedhur çanta me dokumente personale si dhe para të gatshme. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.