Prizren: Gjendet mjet shpërthyes, ndërhyjnë policia dhe FSK-ja

Një qytetar nga Prizreni ka lajmëruar policinë se në afqrsi të lokalit të tij ka gjetur një mjet të pashpërthyer.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së shtunës në fshatin Lubizhdë të Prizrenit, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

Po ashtu bëhet e ditur se njësiti policor ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, kurse njësiti EOD i FSK-së në vendin i ngjarjes ka bërë asgjësimin e mjetit pa ndonjë incident.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.