Policia se ndal dorën, vetëm të mërkurën shqiptoi mbi 1800 gjoba

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 29 aksidente trafiku, ku prej tyre 11 aksidente me të lënduar dhe 18 të tjera me dëme materiale.

Gjatë 24 orëve të fundit policia ka shqiptuar 1805 tiketa për të gjithë shkelësit e rregullave në trafik.

Gjithashtu nga Policia e Kosovës janë arrestuar 22 persona, ku 15 janë dërguar në mbajtje dhe 2 në vuajtje të dënimit.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.