Policia e Kosovës nuk e ndal dorën, afër 1600 tiketa të shqiptuara brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 34 aksidente trafiku, prej tyre 18 me të lënduar dhe 16 të tjera me dëme materiale.

Gjithashtu Policia e Kosovës ka shqiptuar 1592 tiketa trafiku gjatë 24 orëve të fundit, raporton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës ka arrestuar 30 persona, ku prej tyre 2 janë në vuajtje të dënimit dhe 22 të tjerë në mbajtje.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.