Policia e Kosovës arreston 45 persona brenda 24 ore

Policia e Kosovës ka raportuar se edhe gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë ka arrestuar persona të dyshuar për vepra të ndryshme penale.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se brenda 24 orëve janë arrestuar 45 persona, njofton SuharekaOnline.

Policia njofton se nga 45 persona të arrestuar prej tyre 3 janë duke vuajtur dënimin dhe 39 persona të arrestuar janë në mbajtje policore.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.