09.08.2019, 12:15

Policia arreston një person në Suharekë

Një person është arrestuar gjatë ditës së djeshme në fshatin Peqan të Suharekës.

Policia e Kosovës, bën të ditur se i dyshuari mashkull K-Shqiptar gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë zjarri.

Njësiti policor ka konfiskuar armën e kalibrit 9 mm dhe një karikator, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:35.

N.T.P.SH “HALITI” gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

Raporti i plotë:

“Një person është arrestuar gjatë ditës së djeshme në fshatin Peqan të Suharekës. I dyshuari mashkull K-Shqiptar gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë zjarri .Njësiti policor ka konfiskuar armën e kalibrit 9 mm dhe një karikator, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:35,” njofton policia e Kosovës.

LEXO EDHE:  Tentohet të dhunohet i mituri 11 vjeçar nën Urën e Gurit në Prizren