Policia arreston dy persona në Suharekë, kishin vjedhur në një shtëpi para dy dite

Policia arreston dy persona në Suharekë, kishin vjedhur në një shtëpi para dy dite

Të premten kishin kryer një vjedhje në një shtëpi në Suharekë.

Por, liria për dy personat e dyshuar zgjati vetëm një ditë.

Kjo pasi që të shtunën policia ka arrestuar personat e njëjtë.

Sipas informacioneve të SuharekaOnline, gjatë kontrollit te të dyshuarit janë gjetur dhe sekuestruar: tri palë dorëza, tri kapela, dy telefona mobil dhe 825 euro.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje, ndërsa rasti vazhdon të hetohet

RAPORTO