Përfshihet nga zjarri një mikser betoni në Suharekë

Një kamion është përfshirë nga zjarri, mbrëmjen e së dielës në Suharekë.

Sipas Policisë bëhet e ditur se të dielën rreth orës 19:25 në rrethana të panjohura një e këtij incidenti janë ende të panjohura një kamion (mikser betoni) është përshirë nga zjarri.

Ekipi i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin, ndërkaq rasti është nën hetime.

“Raportohet se në rrethana të panjohura është përshirë nga zjarri një kamion (mikser betoni). Ne vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi zjarrfikësve ka lokalizuar zjarri. Rasti nën hetime”, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Egzon Sadikaj nga Sopija është diagnostifikuar me kancer dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Të nderuar njerëz të vullnetit të mirë, i riu Egzon Sadikaj nga fshati Sopijë e Suharekës është diagnostifikuar me kancer. Shërimi i tij kërkon trajtim jashtë shtetit të Kosovës.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.