Përfshihet nga zjarri ish-kooperativa bujqësore në Studençan të Suharekës

Përfshihet nga zjarri ish-kooperativa bujqësore në Studençan të Suharekës
Fjolla Hoxha

10.05.2021 / Kronika

Mbrëmë është përfshirë nga zjarri ish-kooperativa bujqësore në Studençan të Suharekës e cila është pronë e Agjencisë Kosovare të Privatizimit.

Bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të dielën, rreth orës 23:03, ku rrethanat që kanë quar deri te zjarri mbeten të panjohura.

Sipas Policisë së Kosovës zjarrfikësit e kanë shuar zjarrin dhe nuk është raportuar për persona të lënduar.

Me rastin po merren organet kompetente.

LEXO EDHE:  Dy vatra të zjarrit shfaqen në Bukosh, banorët arrijnë ti lokalizojnë

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit