Për 24 orë në Kosovë u arrestuan 31 persona dhe ndodhën 55 aksidente

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës thuhet se kanë ndodhur 55 aksidente, ku 31 prej tyre ishin me të lënduar ndërsa 24 të tjera ishin me dëme materiale.

Po ashtu Policia e Kosovës njoftoi se për 24 orë kanë shqiptuar 972 tiketa trafiku për shkelësit e rregullave.

Policia kishte arrestuar 31 arrestime për vepra penale, ku 22 të arrestuarit u dërguan në mbajtje, ndërsa një i arrestuar është në vuajtje të dënimit.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.