09.10.2019, 11:24

Një femër goditet me shishe në kokë në Suharekë

Në Suharekë një femër është goditur me shishe në kokë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur mbrëmë më 8 tetor në rrugën “Skënderbeu”, ndërsa viktima si pasojë ka pranuar tretman mjekësor.

Sipas policisë i dyshuari K/Shqiptar është arrestuar. Ai pas një mosmarrëveshje verbale e ka sulmuar dhe e ka goditur me një shishe në kokë viktimën K/shqiptare.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

LEXO EDHE:  Mbahet ligjëratë sensibilizuese kundër kancerit të gjirit në fshatin Studençan
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.