Një aksident trafiku me fatalitet dhe 19 të tjera me persona të lënduar

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 ore kanë ndodhur 53 aksidente trafiku.

Sipas raportit të policisë që përcjellë SuharekaOnline bëhet e diutr se nga 53 aksidente fatkeqësisht një prej tyre ka përfunduar me fatalitet.

Ndërsa, 19 aksidente trafiku kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 33 të tjera me dëme materiale.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.