Një aksident trafiku me fatalitet dhe 19 të tjera me persona të lënduar

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 ore kanë ndodhur 55 aksidente trafiku.

Sipas raportit të policisë që përcjellë SuharekaOnline bëhet e diutr se nga 55 aksidente fatkeqësisht një prej tyre ka përfunduar me fatalitet, njofton SuharekaOnline.

Ndërsa, 19 aksidente trafiku kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 35 të tjera me dëme materiale.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.