Kapet me 4 qese marihuanë, arrestohet qytetari nga Suhareka

Të martën rreth orës 21:35 në Suharekë është arrestuar një person.

Sipas informacioneve që ka SuharekaOnline thuhet se është arrestuar një person pasi gjatë një kontrolli të policisë në veturën e tij janë gjetur katër qese dhe konfiskuar katër qese me substance te dyshuar narkotike te llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet ne procedure te rregullt. 

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.