Haset në para të falsifikuara në Suharekë, policia po e heton rastin

Haset në para të falsifikuara në Suharekë, policia po e heton rastin
Eurolinda Zenelaj

27.11.2020 / Kronika

Të dielën në stacionin policor në Suharekë drejtori i një banke ka raportuar se ka hasur në para të falsifikuara.

SuharekaOnline mëson se të dielën rreth orës 19:06 në stacionin e policisë në Suharekë drejotri i një banke ka raportuar se gjatë kontrollimit të parave ka hasur në para të falsifikuara me vlerë prej 100 euro.

Monedha e dyshuar si e falsifikuar është konfiskuar nga policia e Suharekës dhe rasti në fjalë është duke u hetuar.

LEXO EDHE:  3 raste aktive me COVID-19 në Suharekë, 689 në tërë Kosovën

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit