Gjendet i vdekur në banesë një person në Prizren

Gjendet i vdekur në banesë një person në Prizren
Çlirim Gashi

06.03.2020 / Kronika

Një person është gjetur i vdekur në banesën e tij në Prizren.

Policia dhe prokuroria kanë dal në vend të ngjarjes.

“Është raportuar se me 05.03.2020 viktima mashkull kosovar në banesën e tij është gjetur pa shenja jete. Njësitet policore, ekipi mjekësor dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes”, njofton Policia e Kosovës.”

“ Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”.

LEXO EDHE:  Për 24 orë 37 aksidente, mbi 1100 tiketa të shqiptuara e 9 të arrestuar
RAPORTO