Gelancë: Sulmon fizikisht femrën me të cilën bashkëjetonte

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në fshatin Gelancë të Suharekës, rreth orës 11:15 viktima femer ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull me të cilin bashkëjeton.

Sipas Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur dje 06.09.2020 dhe me vendim të prokurorit pas intervistimit palët lirohen, rasti në procedurë të rregullt.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.