[FOTO] Rrokulliset vetura në dalje të Suharekës

Rreth orës 12:00 në vendin e quajtur Hisari ka ndodhur një vetaksident me ç’rast një veturë është rrokullisur duke shkaktuar edhe bllokim të komunikacionit.

Në një prononcim për Suhareka Online komandanti i stacionit policor në Suharekë, kapiteni Afrim Sylaj, ka thënë se fatmirësisht nga vetaksidenti nuk ka dëme në njerëz përveq atyre materialeve.

Gjithashtu ai ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes është Policia e Kosovës dhe rasti është duke u hetuar.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.