[FOTO] Aksident me të lënduar në Dubravë

Para pak minutash në fshatin Dubravë ka ndodhur një aksident në mes të dy veturave si pasojë e të cilit ka edhe të lënduar.

Në aksident janë përfshirë një veturë e tipit Mercedes dhe një e tipit BMW.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë e Policisë së Kosovës. Ekipi ynë po qëndron në vendin e ngjarjes dhe do të ju mbajë të informuar.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.