02.09.2019, 10:30

Dy persona përleshen për një borxh në Suharekë

Dy persona janë përleshur fizikisht në mes vete pas një mosmarrëveshje rreth një borxhi në Suharekë.

Ngjarja ka ndodhur dje, e diel në Suharekë.

Si pasojë të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, bën të ditur Policia në raportin 24 orësh.

” Dy persona janë përleshur fizikisht në mes vete pas një mosmarrëveshje rreth një borgji. Ngjarja ka ndodhur të dielën në Suharekë. Si pasojë të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Më vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.” thuhej në raportin e Policisë.

LEXO EDHE:  Për 24 orë, 29 aksidente e mbi 15 arrestime
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.