Brenda 24 ore: 1 aksident me fatalitet dhe 6 të tjerë me persona të lënduar

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 38 aksidente trafiku.

Sipas raportit të policisë gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 38 aksidente trafiku, ku fatkeqësisht një nga to ka përfunduar me fatalitet, njofton SuharekaOnline.

Ndërsa 6 aksidente tjera kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 31 me dëme materiale.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.