Brenda 24 ore: 1 aksident me fatalitet dhe 25 me persona të lënduar

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 51 aksidente trafiku.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 51 aksidente trafiku ku fatkeqësisht njëra nga to ka përfunduar me fatalitet, njofton SuharekaOnline.

Sipas raportit të policisë nga 50 aksidente, 25 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 25 tjera dëme materiale.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.