Bie nga lartësia, humb jetën 44 vjeçari nga Bukoshi i Suharekës

Një qytetar ka vdekur pasi që ka rënë nga një lartësi në lagjen “Prishtina e Re” në kryeqytet.

Rasti ka ndodhur në lagjen “Prishtina e re” në  Prishtinë, saktësisht brenda një objekti, ku viktima ka rënë nga një lartësi dhe  ka pësuar lëndime.

Viktima i gjinisë mashkullore (1976), nuk ka arritur të përballojë plagët dhe i njëjti në QKUK ka ndërruar jetë.

Burime të SuharekaOnline bëjnë të ditur se bëhet fjalë për një qytetar V.B. nga fshati Bukosh i Suharekës.

Këtë e ka konfirmuar për SuharekaOnline edhe zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti- Haziraj e cila përmes telefonit ka bërë të ditur se bëhet fjalë për një qytetarë nga Suhareka.

Egzon Sadikaj nga Sopija është diagnostifikuar me kancer dhe ka nevojë për ndihmën tuaj

Të nderuar njerëz të vullnetit të mirë, i riu Egzon Sadikaj nga fshati Sopijë e Suharekës është diagnostifikuar me kancer. Shërimi i tij kërkon trajtim jashtë shtetit të Kosovës.

Rasti po hetohet nga njësitet kompetente në koordinim me prokurorinë dhe inspektoriatin e punës

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.