Një i arrestuar në Suharekë, posedonte tre qese me marihuanë dhe rizlla

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bënë të ditur se të shtunën rreth orës 21:00 në Suharekë është arrestuar një i dyshuar për posedim të substancave narkotike.

Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar, pasi tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar tre qese me substancë narkotike Marihuanë me peshë 1.70gram dhe një pako rizlla.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

LEXO EDHE:  66 aksidente dhe 951 gjoba të shqiptuara për 24 orë
© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.